Daha fazla yaşam kalitesi için yüksek teknoloji

Hayatın tadını çıkartın – alışveriş merkezlerinin koridorlarından sorunsuz geçebilir, arkadaşlarınızla parkta bisiklet sürebilir veya dağlarda yürüyüşe çıkabilirsiniz. C-Leg ile günlük aktivitelerinizi yerine getirebilirsiniz.

Daha fazla yaşam kalitesi için yüksek teknoloji – C-Leg-Bacak protezi sistemi


Bir Bakışta

  • Tamamen mikroişlemci kontrollü diz eklemi
  • çok yüksek güvenlik ve dinamik
  • doğal yürüyüş hareketi
  • farklı yürüyüş hızlarında ve farklı zeminler üzerinde güvenli, ahenkli yürüyüş
  • yeni C-Leg'de kablosuz uzaktan kontrol ve ilave durma modu
  • İki yıllık garanti
  • C-Leg mobilite garantisi
  • mobilite derecesi 3 ve 4 için önerilir

Hayatın tadını çıkartın – alışveriş merkezlerinin koridorlarından sorunsuz geçebilir, arkadaşlarınızla parkta bisiklet sürebilir veya dağlarda yürüyüşe çıkabilirsiniz. C-Leg ile günlük aktivitelerinizi yerine getirebilirsiniz. Çünkü mikroişlemci kontrollü ilk diz eklemi tüm yürüyüş esnasında gerçek zamanda kumanda edilir. Bunun anlamı eş zamanlı güvenlik ile birlikte yüksek dinamizmdir.

Şu anda Dünya çapında 25.000'den fazla C-Leg kullanıcısı eşsiz C-Leg teknolojisinin sayısız avantajından yararlanıyor. Bu kişilerin tepkileri ve istekleri 2006'daki yeniliğin öncüsü oldu ve bunun sonucunda kablosuz uzaktan kontrollü ve servis ve garanti koşulları optimize edilmiş akıllı bacak protezi sistemi ortaya çıktı. 

Yeni C-Leg kolayca tanınabilir. Şimdiye kadarki C-Leg'lerin rengi gümüştü, yeni C-Leg'lerde karbon çerçevenin rengini antrasit olarak değiştirdik. Gümüş elementler stili belirler. Şekil, renk ve malzemenin harmonik uyumu ile her konumda ve yaşamın her evresinde emin bir duruş sergiler.

 C-Leg kendini gerçek zamanda taleplerinize göre ayarlar

Tabi ki yeni C-Leg'lerde de şimdiye kadarki C-Leg'lerde de kullanılmış olan değerli ve kendisini kanıtlamış olan C-Leg teknolojisi kullanılır. Akıllı diz eklemi sürekli olarak yürüyüşün hangi safhasında olduğunu algılar ve kendisini eş zamanlı olarak buna uyarlar. Diz açısı sezicisi, hareket safhasının dinamik ayarı için bilgileri ilgili adım uzunluğuna ve adım frekansına bağlı olarak gönderir.

Merdivenlerde veya kalabalıkta, yürüyüşe çıktığınızda ve sabah işe yetişmek için hızlı yürürken –  C-Leg sistemi yürürken kendisini otomatik olarak her duruma uyarlar. Avantajlar: Düşme tehlikesi belirgin oranda azalır. Artık her adımınıza dikkat etmeniz gerekmez, enerjiyi tasarruf eder ve yaşamınızın önemli anlarına konsantre olabilirsiniz. C-Leg ile son derece güvenli ve ahenkli hareket edersiniz – Normal yürüyüş ile arasında neredeyse hiç fark hissetmeyeceksiniz ve çevreniz de neredeyse hiç fark etmeyecek. Daha fizyolojik olan hareket aynı zamanda vücudunuzu da korur. Özel mod (2. Mod) ile C-Leg'i ilave olarak kayak kayma veya bisiklet kullanma gibi özel bir aktiviteye ayarlayabilirsiniz.

SSS

C-Leg hakkında sık sorulan sorular ve cevaplar.

 daha fazla

C-Leg-Teknolojisi

C-Leg nasıl çalışıyor? Çalışma şekli hakkında ayrıntılar.

 daha fazla

C-Leg Garantisi

C-Leg garanti konseptinin amacı her adımda yüksek mobilite ve güvenliktir.

 daha fazla

Protez kullanıcıları ve C-Leg ile yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Dokümanlar / İndir

En güncel broşürleri ve bilgi materyallerini indirebilirsiniz.

 daha fazla

 

Quality for life